مشاوره سفر

امروزه سفر و گردشگری مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. بسیاری از گردشگران یا توریست ها نیاز به توضیحات کامل سفر خود دارند.  در این بین ، شبکه های مختلف اجتماعی میتوانند علاوه بر دادن اطلاعات مرتبط به مسافر ، راهی برای تعامل مسافران با ما باشند. مشاوران و متخصصان ما در یزد مهر نوین به صورت بیست و چهار ساعته جوابگوی سوالات و درخواست های
شما عزیزان خواهند بود. جهت مشاوره در زمینه: برنامه‌ریزی سفر، رزرو هتل، خرید بلیط، گرفتن ویزا و یا راهنمایی در طول سفر میتوانید از طریق پیج اینستاگرام ما به ادرس زیر اقدام فرمایید.
 برای این منظور و همچنین کسب اطلاعات از تمامی خدمات یزد مهر نوین  لطفا اکانت اینستاگرام ما را به آدرس https://instagram.com/_u/yazdmehrtour را فالو کنید و همچنین می توانید از طریق پیغام دایرکت سوال‌تان را مطرح کنید. 

مسافران و شرکت کننده گان تورهای گروهی یزد مهر نوین همچنین میتوانند با عضویت در گروه های وات سپ و تلگرام تور مربوطه تمامی اطلاعات تور و برنامه دقیق برگزاری تور را دریافت کنند و همچنین سوالات خود را به صورت انلاین با مشاوران ما مطرح نمایند.

همچنین از طریق پر کردن فرم عضویت ویژه یا خبرنامه میتوانید از آخرین برنامه سفرها، تورهای داخلی و تورهای خارجی و تورهای یک روزه ما در اسرع وقت باخبر شوید.

چنانچه نیاز به مشاوره تخصصی و سوالات متعدد  در یک یا چند  موضوع داشته باشید، میتوانید با شماره های ۰۳۵۳۶۲۳۳۲۰۰ و ۰۳۵۳۶۲۹۴۴۳۰ تماس حاصل فرمایید یا متخصصان ما  در زمینه های برنامه‌ریزی سفر، رزرو هتل، خرید بلیط، گرفتن ویزا و یا راهنمایی در طول سفر از طریق جلسات حضوری مشاوره در خدمت شما خواهند بود. 

تمامي حقوق اين سايت برای آژانس یزد مهر نوین محفوظ است