اخذ ویزا

ویزا چیست؟
ویزا،  سندی رسمی است که از الزامات ورد به یک کشور خارجی است. ویزا، به دارنده آن اجازه می‌دهد تا به یک کشور خارجی وارد شود. ویزا معمولا به صورت مهر و یا برچسب الصاق می‌شود. انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که هر کدام کاربرد خاص خودش را دارد . دارندگان هر نوع ویزا حقوق متفاوتی را در کشور میزبان دارا هستند. از ویزاهای رایج می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  •  ویزای توریستی
  • ویزای دانشجویی
  • ویزای تجاری
  • ویزای پژوهشی 

آنچه که در انتخاب نوع ویزا بسیار مهم است  توجه به این مساله است که از ابتدا باید روادید دریافت شده توسط مسافر، مناسب فعالیت مورد نظر (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر) باشد. به طور کلی سفرهای خارجی و آشنایی با فرهنگ و تمدن های کشورهای دیگر میتواند بسیار جذاب باشد . اولین نکته در مسافرت خارجی یا شرکت در تور خارجی اخذ ویزای مرتبط توریستی  آن کشور است . بسیاری از کشورها قوانین و ضوابطی برای ورود مسافران خارجی دارند که از مهم ترین آن ها داشتن ویزای توریستی است.صدور ویزای مسافرتی توسط کشور مقصد انجام می شود . این بدین معنا است که آنها اجازه حضور و ورود شما را تایید کرده اند. ویزاهای مسافرتی موقت هستند و مدت زمان اعتبار آن بستگی به کشور مقصد و علت سفر دارد. معمولاً ویزا به صورت یک مهر یا برچسب در پاسپورت مشخص می ‏شود که همین امر باعث شده که عده ای به اشتباه ویزا و پاسپورت را یکی بدانند.

اژانس مسافرتی یزد مهر نوین علاوه برارائه خدمات بلیط هواپیما،بلیط قطار، رزرو هتل، برگزاری تورهای داخلی و تورهای خارجی و بیمه مسافرتی برای رفاه حال مسافران، ویزای توریستی آن ها را نیز تهیه می کند. شرحی از مراحلی که ما برای رفاه حال شما عزیزان در سفر خارجی انجام میدهیم در ادامه بیان شده است

  1. مشاوره اولیه
  2. گرفتن وقت سفارت: برای انگشت نگاری و تحویل مدارک به وقت سفارت نیاز دارید!
  3. تکمیل مدارک ویزا: مدارک شخصی از سوی متقاضی باید ارائه شود اما در رزرو بلیط هواپیما، بیمه‌مسافرتی و… از ما کمک بخواهید!
  4. پیگیری مصاحبه و اخذ ویزا: ما وضعیت درخواست ویزای شما را تا زمان صدور پیگیری می‌کنیم!
تمامي حقوق اين سايت برای آژانس یزد مهر نوین محفوظ است