تورهای طبیعت گردی

طبیعت گردی یا همان بوم گردی یا اکوتوریسم به معنای گردش در طبعیت  است . تورهای طبیعت گردی،  دسته ای از تورهای گردشگری هستند که در آن ، گردشگران میتوانند با راهنمایی لیدر (راهنما) تور ، به دیدن مناطق بکر دست نخورده ی طبیعت بروند.در تورهای طبیعتگردی، صرفا هدف دیدار و گشت وگذار در طبیعت نیست بلکه اموزش محیط زیستی و طبیعی، رصد، مسیر یابی، شناخت حیوانات و پرندگان نیز مطرح است . تورهای طبیعت گردی امروزه طرفداران ویژه ای را کسب کرده است . عامل اصلی شکل گیری تور طبیعت گردی  ، طبیعت گردی یا همان اکوتوریسم می باشد .
تور طبیعت گردی از مزایای بسیاری برخوردار است . اگر شما به عنوان فردی که قصد بازدید از طبیعت دارید یک تور طبیعت گردی را انتخاب کنید ، در این صورت هزینه ی کمتری را برای سفر خود پرداخت خواهید کرد . از همه  مهمتر زمان مفید بسیاری خواهید داشت و برای برنامه ریزی برای سفر زمان کمتری را از دست خواهید داد . زیرا مسئولان در تور طبیعت گردی همه ی برنامه ریزی های لازم را انجام خواهند داد و شما یک سفر عالی بدون هیچ گونه نگرانی خواهید داشت .
آژانس های مسافرتی و گردشگری که مجری تورهای طبیعت گردی هستند باید تجربه ی کافی در زمینه گردشگری، تور طبیعت گردی، تور یک روزه را داشته باشند . 
 طبیعت گردی و بودن در آغوش طبیعت می تواند به طور کامل روح و روان ما را تحت تاثیر مثبت قرار دهد. عوامل کلیدی زیادی در توسعه و رونق گردشگری یک منطقه دخیل هستند در این میان علاوه بر تجهیزات زیرساختی و کارهای زیربنایی، نقش راهنمایان تور به عنوان عامل انسانی بسیار حائز اهمیت می باشد. مجموعه وظایف راهنمایان تور در حوزه طبیعت گردی  خدمات مسافرتی منوط به دانش فنی و تجارب حرفه ای در فرایند کار می باشد.


عواملی برای تورهای طبعت گردی وجود دارند شامل موارد زیر هستند:

  • اقامت ،
  • پذیرایی و غذا در تورهای طبیعت گردی 
  • درجه سختی تورهای طبیعت گردی .  

کشور ایران به علت  دارابودن انواع جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی و تفریحی و... دارای محبوبیت خاصی در خاورمیانه و جهان  است  . 

 یزد مهر نوین برگزار کننده تورهای داخلی و تورهای خارجی مناسب برای شما است . همچنین این آژانس گردشگری مفتخر است با برگزاری تورهای یک روزه و تورهای طبیعت گردی بتواند پاسخگوی نیازهای شما عزیزان و دوستداران سفر ، گردش و مسافرت باشد.
 

تمامي حقوق اين سايت برای آژانس یزد مهر نوین محفوظ است